Тонування та реклама

Рухомий рядок

Головна » Зовнішня реклама » Рухомий рядок

Електронні табло порівняно недавно з’явилися у світі рекламних технологій. Відмінними характеристиками електронних табло є їхня універсальність, висока привабливість уваги та низьке енергоспоживання порівняно з тими ж неоновими вивісками. Крім того, вони мають порівняно невисоку вартість, враховуючи вищеперелічені переваги. “Серцем” таких пристроїв є програмований мікрочіп, що дозволяє вивести на табло будь-яку потрібну вам інформацію, а освітлювальними приладами тут служать світлодіоди. За грамотного складання такі табло зможуть прослужити досить довго – від двох років.

Електронні табло – це узагальнююча назва, яка включає такі засоби як великий інтер’єрний або зовнішній годинник або метеостанція (температура, швидкість вітру, вологість, тиск), спортивні табло (для відображення поточного рахунку та назв команд), електронні курси валют (відображають поточну вартість обраних валют), табло для АЗС (вартість деяких видів палива), рухомі рядки (зазвичай несуть текстову інформацію, що рухається в циклі).

Виготовлення вивіски Рухомий рядок у Києві
Електронне табло Рухомий рядок замовити

Всі ці види електронних табло все більше зустрічаються як засоби донесення інформації – на це впливає ціна, що знижується на їх комплектуючі, які все доступніше на ринку цифрових технологій.

Наше підприємство виконає будь-який з вищезгаданих видів електронних дисплеїв-табло в точно обумовлені терміни, крім того, ми можемо зробити монтаж виготовленої нами продукції. Ми також надаємо ремонт, модернізацію та гарантію.

Навчальний урок додається.

Легкість управління і простота програмного забезпечення не вимагають особливих знань при використанні рухомих рядків. Необхідна інформація може бути змінена протягом декількох хвилин без особливих зусиль.

Встановлювати рухомі рядки можна як усередині приміщень, так і на вулиці.

Використання сучасних контролерів управління рухомими рядками, забезпечує безліч програм і ефектів для відображення виведеної інформації. Зміна інформації на рухомому рядку, може проводитися безпосередньо з комп’ютера, через флешку, WI-FI або локальну мережу.

Не знаєте, як привернути до себе увагу? Рухомий рядок - 100%-й ефективний спосіб!

Повідомити клієнтів про акцію, нові товари та ціни, знижки та спеціальні пропозиції швидко і без додаткових витрат – ось незамінна роль рухомого рядка у вашій діяльності.

Додаткові можливості використання рухомого рядка, як світлодіодний годинник і індикатора температури в паузах між виведенням інформації також можуть привернути увагу безлічі перехожих і потенційних клієнтів.

Неонові написи Київ

Ціни на рухомі рядки

32 64 96 128 160 192

16

65$
85$
100$
125$
145$
160$

32

85$
125$
165$
200$
160$
300$

48

100$
165$
250$
300$
375$
445$

64

125$
200$
300$
395$
500$
570$

80

150$
300$
400$
525$
645$
745$

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top