Тонування та реклама

Вивіски

Виготовлення рекламних вивісок у Києві

Світлові звичайні вивіски

Виготовлення світлових вивісок.

Виготовлення вивісок з об’ємними літерами.

Виготовлення композитних вивісок.

Виготовлення банерних вивісок.

Виготовлення інтер’єрних вивісок.

Виготовлення дахових вивісок.

Виготовлення не світлових вивісок.

Дизайн - Виробництво - Монтаж

Компанія пропонує виготовлення зовнішніх вивісок різної конфігурації, а також різноманітних матеріалів. Використання таких конструкцій для оформлення фасаду закладів має безліч переваг у порівнянні з іншими видами реклами.

Оформляючи замовлення вивіски світлової або навіть стандартної конфігурації, варто заздалегідь обговорити з менеджером етап монтажу, а також повідомити основні дані про умови установки: висота, нахил, тип конструкції, наявність підключення до електричної мережі та ін.

Ціна: від 2500 грн за м2

Вивіска – найпоширеніший спосіб залучення відвідувача з вулиці.

Світлова вивіска з об'ємними літерами для магазину Розетка фото
Світлова композитна вивіска для банку фото

Крім того, це хороший спосіб розрекламувати свій магазин чи салон. Так як якісна оригінальна зовнішня реклама гарантовано змусить привернути до себе увагу.

У наш час реклама ллється на людину з усіх боків – з телевізора, інтернету, радіо. Людина інтуїтивно намагається позбавити себе її, використовуючи блокувальники або просто перемикаючи канали.

З роздавальним матеріалом справи йдуть не набагато краще. Ті, хто все ж таки візьмуть флаєр у промоутера, навряд чи його збережуть, якщо не буде стимулу його зберегти. Що й казати про газети, які практично не купуються.

Зате зовнішню рекламу людина хоч-не-хоч сприймає. Вивіски, стели, білборди, штендери, розтяжки – все це змушує привернути до себе увагу пішохода, водія та пасажира.

Світлодіодна вивіска — найпопулярніший вибір зовнішньої реклами (через обмеженість доступного для реклами простору) серед магазинів, салонів та офісів, що базуються в цокольних поверхах будинків та будівель. Нерідко бізнесменам у таких умовах доводиться конкурувати з розташованими неподалік аналогічними організаціями. Рекламна вивіска — одна з їхньої «зброї».

Вивіска – це один із найпоширеніших видів інтер’єрної реклами для фірм та офісів. Завдяки цій конструкції, власник даних приміщень підвищує їхню популярність та попит серед людей. Погодьтеся, красива і правильно оформлена вивіска впадає у вічі моментально. Крім цього, вона наголошує на престижності певної компанії, а також описує її сферу діяльності.

На сьогоднішній день пропонується широкий асортимент таких виробів. Саме від того, які матеріали використовуються та тип вивіски встановлюється, залежить і її вартість.

Що ж гарантує вивіска для фірми в Києві її власнику? Навіщо цю конструкцію встановлювати в офісі?

Світлові інтер'єрні вивіски Київ фото
Дизайн інтер'єрних вивісок фото

Така популярність конструкцій пояснюється такими особливостями:

вивіска дає змогу власнику фірми ефективно розвинути бізнес;

така конструкція виділяє фірму з-поміж інших, зокрема конкурентів;

вона наголошує на статусі компанії;

завдяки цій конструкції, у людини створюється відповідний настрій та бажання скористатися послугами фірми;

вивіска робить приміщення красивим та стильним.

Окрім вивіски, що знаходиться на фасаді, власнику фірми чи офісу слід замислитись над встановленням наступних конструкцій:

інтер'єрної вивіски (її установка проводиться усередині приміщення);

тематичної картини (це може бути лейбл офісу чи фірми, що виділяє її серед інших закладів);

виносного штендера (ця конструкція розміщується неподалік приміщення і на ній вказується основна сфера діяльності фірми або гасло);

куточка споживача (завдяки цьому виробу відвідувач може дізнатися інформацію про заклад, а також дати поради щодо його діяльності);

рекламної вітрини (вона дозволяє підвищити попит та пропозицію).

Виробництво інтер'єрних вивісок фото

Вивіска для офісу – це запорука його успіху! Щоб її замовити, потрібно звернутися до рекламно-виробничого підприємства «Тімбер». Тут кваліфікований персонал займається виготовленням, встановленням та обслуговуванням рекламних вивісок. Працівники компанії створюють різноманітні види таких конструкцій. При їх виготовленні вони використовують лише перевірені матеріали, тому як ці вироби у людини не повинно виникнути жодних сумнівів. Вартість вивісок у нас досить невисока. Ціна цих виробів залежить від використаних матеріалів та їх функцій. Працівники підприємства можуть виготовити як світлові, так і світлові вивіски. Більше того, вони можуть бути плоскими чи об’ємними. Вибір конструкції залежить від бажання та фінансових можливостей власника офісу чи фірми.

Переваги роботи з нами

Ціна від виробника

Не переплачуйте посередникам, ціна з перших рук, завжди нижча за середньоринкову вартість

Оперативні терміни виготовлення

Ми оперуємо реальними термінами та утримуємо їх на мінімальному рівні

Повний спектр послуг

Ми надаємо повний спектр послуг, який включає прорахунок, макети, виробництво і монтаж

Будь-яка форма оплати

Безготівковий розрахунок на рахунок ФОП (3-я група), безготівковий розрахунок на рахунок юр. особи

Виробництво вивісок будь-якої складності

Виробництво рекламних вивісок, у тому числі виробництво внутрішньої реклами одне з найулюбленіших завдань дизайнерів з рекламних агентств зовнішньої реклами.

Вивіски не скуті однією площиною, а можуть бути:

тривимірними

рухливими (частково чи повністю)

по-різному освітленими

мати виступаючі елементи з різних матеріалів

Ключові різновиди зовнішніх рекламних вивісок

Вивіска світлова
пластик ПВХ

Вивіска світлова пластик ПВХ фото

Вивіска світлова
у профілі

Вивіска світлова у профілі фото

Вивіска фігурна
пластик ПВХ

Вивіска фігурна пластик ПВХ фото

Вивіска світлова
композит

Вивіска світлова композит фото

Зрештою, основне завдання вивіски полягає не у продажу товарів чи послуг, а в залученні клієнта. Вивіска для магазину – це запонки на манжетах сорочки, затискач на дорогій краватці. Нею випадковий відвідувач у першу чергу складе враження про фірму, якщо раніше ніколи не чув про неї. Тому продумане виготовлення вивісок для магазинів є важливою складовою для будь-якого успішного бізнесу.

Рекламно-виробнича компанія “Тімбер” добре розуміє важливість першого враження. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб виготовлення рекламної вивіски для магазину, салону чи офісу було бездоганним. Звертайтеся до нашої компанії, якщо хочете замовити світлову вивіску, а наші дизайнери готові виконати навіть найскладніше замовлення, в тому числі тому, що це цікаво!

Як розрахувати вартість вивіски?

Вивіски, як і будівництво, дуже індивідуальні та різноманітні. Але ми можемо практично точно сказати Вам вартість, якщо Ви уявляєте яку саме вивіску хочете. Для цього Ви можете вибрати фото з нашого портфоліо або вибрати будь-яке фото з інтернету, та передати нам цю інформацію будь-яким зручним для Вас способом.

Можна натиснути ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК. Нам необхідно повідомити: тип вивіски, прикріпити фото вивіски, що вам сподобалася, розмір, місце розташування. Можна також вкласти макет, якщо такий є, або малюнок від руки.

Безкоштовні консультації спеціалістів за телефонами: (099) 425-86-40; (097) 340-70-87 (Viber).

Термін виготовлення вивіски від 3 днів залежить від її складності. У будь-якому випадку, все обговорюємо та домовляємося. Всі домовленості чітко дотримуємось. Доставка по Україні здійснюється поштовою службою Нова пошта.

Переваги роботи з нами

Консультація фахівця

Допоможемо з вибором вивіски, зробимо дизайн макет, розкажемо всі нюанси.

Гарантія на роботи

На конструкції та монтажні роботи 24 місяці, на світлотехніку 12 місяців.

Вкладемося в терміни

Виробництво повного циклу + налагоджена логістика, що скорочує час виготовлення вивісок.

Підлаштуємося під ваш бюджет

Можете вибрати вивіску від "ECONOM" до "PREMIUM"

Дозвіл на вивіску

Ми допомагаємо з дозвільною документацією на рекламні конструкції.

15 років виробляємо та монтуємо вивіски

Любимо свою роботу на всі 100%!

Scroll to Top