Тонування та реклама

Світлові інтер'єрні вивіски

Головна » Зовнішня реклама » Вивіски » Світлові інтер’єрні

Вивіска чи логотип – це один із найпоширеніших видів інтер’єрної реклами для фірм та офісів. Завдяки цій конструкції, власник даних приміщень підвищує їхню популярність та попит серед людей. Погодьтеся, красива і правильно оформлена вивіска впадає у вічі моментально. Крім цього, вона наголошує на престижності певної компанії, а також описує її сферу діяльності.

На сьогоднішній день пропонується широкий асортимент таких виробів. Саме від того, які матеріали використовуються та тип вивіски встановлюється, залежить і її вартість.

Що ж гарантує вивіска для фірми в Києві її власнику? Навіщо цю конструкцію встановлювати в офісі?

Світлові інтер'єрні вивіски Київ фото
Дизайн інтер'єрних вивісок фото

Така популярність конструкцій пояснюється такими особливостями:

вивіска дає змогу власнику фірми ефективно розвинути бізнес;

така конструкція виділяє фірму з-поміж інших, зокрема конкурентів;

вона наголошує на статусі компанії;

завдяки цій конструкції, у людини створюється відповідний настрій та бажання скористатися послугами фірми;

вивіска робить приміщення красивим та стильним.

Окрім вивіски, що знаходиться на фасаді, власнику фірми чи офісу слід замислитись над встановленням наступних конструкцій:

інтер'єрної вивіски (її установка проводиться усередині приміщення);

тематичної картини (це може бути лейбл офісу чи фірми, що виділяє її серед інших закладів);

виносного штендера (ця конструкція розміщується неподалік приміщення і на ній вказується основна сфера діяльності фірми або гасло);

куточка споживача (завдяки цьому виробу відвідувач може дізнатися інформацію про заклад, а також дати поради щодо його діяльності);

рекламної вітрини (вона дозволяє підвищити попит та пропозицію).

Виробництво інтер'єрних вивісок фото

Вивіска для офісу – це запорука його успіху! Щоб її замовити, потрібно звернутися до рекламно-виробничого підприємства «Тімбер». Тут кваліфікований персонал займається виготовленням, встановленням та обслуговуванням рекламних вивісок. Працівники компанії створюють різноманітні види таких конструкцій. При їх виготовленні вони використовують лише перевірені матеріали, тому в якості цих виробів у людини не повинно виникнути жодних сумнівів. Вартість вивісок у нас досить невисока. Ціна цих виробів залежить від використаних матеріалів та їх функцій. Працівники підприємства можуть виготовити як світлові, так і не світлові вивіски. Більше того, вони можуть бути плоскими чи об’ємними. Вибір конструкції залежить від бажання та фінансових можливостей власника офісу чи фірми.

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top