Тонування та реклама

Таблички на металі

Головна » Зовнішня реклама » Таблички » Таблички на металі

Що таке металеві таблички Гравертон?

Металеві таблички Гравертон – таблички, що виготовляються за технологією Гравертон (Grawerton) (Колортон (Colorton), Мастертон (Masterton)), за якої тонер (фарба) за допомогою термопресу переноситься на металеву пластину.

Основа цієї технології – принцип сублімації, проникнення фарби в порожнечі (пори) шару спеціального лаку, нанесеного на поверхню металу. Для виготовлення табличок Гравертон використовують металеві пластини, покриті шаром лаку сублімації.

Технологія Гравертон (Мастертон, Колортон) досить проста і дозволяє виготовити табличку у невеликий термін прямо у присутності замовника. Таблички Гравертон виготовляються за допомогою термопресу та тонера для принтера (кольоровий, чорний), а також допоміжне обладнання: для припасування розміру пластин – різак або гільйотину, для встановлення заданих кутів – обрізачі кутів.

Металеві таблички Гравертон фото
Таблички Гравертон фото

Чому таблички Гравертон?

За технологією Гравертон можна швидко, просто і якісно виготовити таблички на двері, подарункові та почесні дипломи на металі, бейджі, медалі, відзнаки, вітальні адреси, різні сертифікати та ліцензії, офісні таблички, подяки та багато іншого. Зображення при цьому виходить чітким, барвистим, насиченим з правильно переданими півтонами.

На металевій пластині можна зобразити практично все, що ми бачимо на екрані монітора. Поверхня таблички після нанесення зображення залишається ідеально гладкою. Висока роздільна здатність дозволяє переносити на метал складні візерунки, герби, геральдичні знаки, рамки, бордюри, підписи тощо. 

Таблички Гравертон не окислюються і не вимагають спеціального догляду. Захищати отримане зображення додатковим покриттям не потрібно, тому що фарба тонера якраз знаходиться в лаковому покритті металевої таблички.

Технологія виготовлення металевих табличок Гравертон

Основа для виготовлення металевих табличок – металеві пластини для термопереносу (сублімаційного друку, Гравертон (Grawerton), Колортон (Colorton), Мастертон (Masterton)), на яких нанесене спеціальне покриття, а саме тонкий шар лаку сублімації, в пори якого і проникає фарба. Стандартний лист пластини має розмір 30,5х61 см, товщина в залежності від виробника коливається від 0,51 до 0,63 мм.

Виготовлення металевих табличок Київ фото
Металеві таблички Колортон фото

Технологія Гравертон (Колортон) вимагає, крім комп’ютера, сканера та лазерного принтера, наявності наступних компонентів:

металева пластина із спеціальним лаковим покриттям;

різак по металу (гільйотину) та обрізувач кутів;

термопрес;

тонер, передбачений цією технологією, заправляється в картридж лазерного принтера. Тонер під впливом температури та тиску переноситься на алюмінієві пластини.

Металеві пластини для виготовлення металевих табличок

Металеві пластини для технології Гравертон (Колортон) поставляються фірмою «Арт Сеплай» розмірами 31,5х63 см, товщиною 0,5 та 0,63 мм від американських та англійських фірм-виробників:

Exel Engraving Ltd (Ultracoat);

Main Trothy Supply Company;

Novachrom.

Металеві таблички Мастертон фото
Таблички Гравертон фото

Технологічні етапи виготовлення металевих табличок за технологією Гравертон (Колортон):

підготовка комп'ютерного макету;

роздрукування комп'ютерного макету в дзеркальному відображенні на папір за допомогою спеціального тонера;

на робочу поверхню термопреса з гумовим покриттям лягає отримана роздруківка зображенням нагору;

металева пластина, попередньо підігнана до потрібного розміру з потрібними кутами, лаковим шаром лягає на роздрук;

після нагрівання термопреса до потрібної температури рухома частина його опускається та притискає роздрук до металевої пластини;

відкривається термопрес, відриваємо від металу роздруківку;

металева табличка готова!

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top