Тонування та реклама

Об'ємні літери

Головна » Зовнішня реклама » Об’ємні літери

Об'ємні літери у зовнішній рекламі

Що таке "об'ємні літери"?

Об’ємні літери – ще один поширений вид зовнішньої реклами. Кожна літера – це маленька, а може й велика – все залежить від бажань та вимог замовника, вивіска. Як і вивіски, об’ємні літери встановлюються на фасаді будівлі у вигляді вивіски, виготовляються із пластику, алюмінію, нержавіючої сталі, можуть бути світловими та не світловими (тобто без підсвічування).

Щоб напис, зроблений об’ємними літерами, прикрашав місто не лише вдень, а й уночі, при виготовленні реклами використовують систему підсвічування відкритим або закритим (внутрішнім) неоном. Це надає рекламі або ніжне, майже інтимне світіння або яскраве, як сонячне проміння, світло. Замовник сам вибирає те, що відповідає його стилю та художньому смаку.

Об'ємні літери Київ фото
Виготовлення об'ємних літер Київ фото

Для підсвічування об’ємних літер крім неону, використовують світлодіодні матриці, лампи розжарювання та люмінесцентні лампи. Існують різні варіанти підсвічування: внутрішнє, зовнішнє або ефект «широкої об’ємної літери» або «контражур». Так само, як і вивіски, об’ємні літери можуть бути зовнішніми – розташовуватися над входом до Вашої компанії, магазину, кафе, так і інтер’єрними – використовуватися в приміщенні. Крім того, об’ємні літери можуть бути у складі дахових установок і розміщуватися на даху.

Кафе, магазин, салон стільникового зв’язку, туристична агенція – будь-яка компанія може зробити замовлення на виконання назви, бренду чи логотипу.

Різні стилі тексту, форма, колір – можна експериментувати до нескінченності, поки не вийде саме те, що відрізнятиме замовника від решти. Об’ємні літери із пластику, нержавіючої сталі або акрилу порівняно дорогі у виготовленні, але, водночас, ефективні.

Ціни на об'ємні букви

Види літер Ціна, грн/см

Плоско-рельєфні без підсвічування ПВХ 10 мм

10

Плоско-рельєфні без підсвічування Акрил 8мм

15

Плоско-рельєфні контражур

20

Внутр. підсвічування мол. акрил

30

Внутр. підсвічування кольор. акрил

35

Внутр. підсвічування плівка 8500

40

ПВХ об’єм без підсвічування

20

ПВХ об’єм контражур

35

Відкриті діоди

50

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top