Тонування та реклама

Банер з друком

Що таке «банер»

Банер (банер, банерна тканина, банерне полотно) – від англ. «banner» – прапор, транспарант, розтяжка. Міцне вінілове полотно з покриттям для сольвентного друку, армоване поліестеровою ниткою у вигляді сітки, в результаті чого виходить досить міцна та довговічна конструкція. Часто використовується для рекламонесучої площини в зовнішній рекламі.

Банерна тканина (вініл)

Банерна тканина буває двох видів, що різняться між собою технологією виготовлення.

Виготовлення рекламного банера фото
Друк банерів у Києві фото

Перший вид нам добре відомий, технологія виготовлення цієї банерної тканини заснована на принципі ламінування і з успіхом застосовується вже понад 25 років: два шари полотна та армуюча сітка між ними прокочується через гарячі вали на устаткуванні – Lamination Machine, після чого на виході відбувається спайка. Банерні тканини виготовлені за цією технологією мають невисоку вартість (3-6 дол. за м.кв.) і мають задовільні характеристики. Термін служби 1-2 роки.

Технологія другого виду банерної тканини заснована на принципі лиття і застосовується порівняно недавно (10-12 років) – сітка заливається рідким ПВХ, потім пропускається через спецобладнання для надання матеріалу гладкості.

Вартість цієї банерної тканини 7-9 дол. за м.кв., але, не дивлячись на вищу вартість, набуває все більшого поширення, т.к. міцність на розрив, порівняно зі старою технологією виготовлення, вища у 2,5 раза. Термін служби від 2-х до 7-ми років.

Залежно від заявлених вимог для друку банерів вибирають один із цих двох видів банерної тканини.

Банер – один із найпоширеніших видів зовнішньої реклами із застосуванням широкоформатного друку на матеріалі з якісною передачею зображення. Друк банерів ми виготовляємо на найсучаснішому цифровому обладнанні. Під час друку банерів, а також іншої рекламної продукції використовується чорнило на базі розчинника, яке збільшує термін служби повнокольорових зображень до 3-х років завдяки стійкості до води та ультрафіолету без ламінування.

Рекламний банер фото
Рекламний банер фото

Інші матеріали для друку:

Широкоформатний друк у нас може здійснюватися на таких матеріалах:

папір Blue Back Paper (115 г/м.кв) та Backlit Paper (150 г/м.кв);

банерна сітка - широко застосовується для декорування фасадів будівель, зменшує вітрові навантаження;

самоклеюча матова плівка (Оракал та ін.) серія 640 для друку - не дає відблиску при штучному освітленні, що дозволяє бачити всі деталі зображення під будь-яким кутом зору;

тентовий вініл - використовується для щитів та перетяжок (до 600 г/м.кв);

автомобільні плівки для обклеювання транспорту та самоклейка «перманент» добре зарекомендували себе при поклейці на нерівні та шорсткі поверхні;

прозора самоклейка в основному застосовується для оформлення вітрин та інтер'єрів.

Зовнішні банери

Банери, що використовують для зовнішньої реклами, підходять також і для використання всередині приміщень (внутрішні або інтер’єрні банери). Зовнішні банери розрізняють за рівнем щільності, яка справляє вирішальну дію на місце застосування та його розмір.

Наприклад, тонкі зовнішні банера із щільністю 300 г/м.кв. роблять невеликого формату та не розміщують там, де є ймовірність великої сили вітру; зовнішні банера середньої щільності (440 г/м.кв.) можуть бути більших розмірів (до 15-ти і навіть до 18-ти м.кв.); банери високої щільності (490-520 г/м.кв.) не бояться високих вітрових навантажень і досягають найбільших зі всіх можливих форматів.

Виготовлення рекламного банера фото
Рекламний банер з люверсами фото

Переваги банера

найзручніший і найдешевший вид зовнішньої реклами (великий формат);

якісна передача зображення та інформації на величезних площах;

досить висока якість зображення під час широкоформатного друку;

широкий діапазон цін;

можливість друку у фотоякості;

застосування як у будівництві (реставрації), так і в інтер'єрних рішеннях.

Монтаж банерів

з передбаченим кріпленням із люверсів (металеві отвори) до сталевого каркаса;

вшитими трубками зверху та знизу. Натяжка на залізний каркас або кронштейни на стіні;

також застосовується варіант монтажу без каркаса, просто через люверси на дюбелі до стіни.

Застосовуються варіанти виконання натяжки вінілової тканини за допомогою стяжок або мотузки з видимим кріпленням і загорнутими краями банера, де кріплення не видно.

Вініл легко піддається спайці під дією температури, а також склеюванню.

Рекламний банер з люверсами фото
Друк великих банерів Київ фото

Підсвічування банерів

внутрішня (люмінесцентні лампи, світлодіоди), має об'єм 200-300 мм;

зовнішня (люмінесцентні лампи, галогенні прожектори на кронштейнах).

Як замовити банер

Одним із найпопулярніших видів зовнішньої реклами є банер. Іноді складається враження, що створити такий рекламний «плакат» досить просто, але це зовсім не так. Для того, щоб рекламний банер працював дійсно ефективно, залучав аудиторію і служив не один місяць, необхідно дотримуватись певних правил.

Існує кілька етапів виготовлення банерної реклами.

Крок №1: Все починається з ідеї

На першому місці створення макета (Вимоги до макета)

На стадії розробки майбутнього товару відбувається основна концептуальна закладка, тобто визначається найголовніша ідея – інформаційний посил. Макет створюється у спеціальному графічному редакторі. Дизайнери акцентують увагу на роздільній здатності макета. Найчастіше для зовнішньої реклами цілком вистачить дозволу від 30 до 120 пікселів. Для друку високої якості, що використовується в інтер’єрах, розмір якості дозволу повинен мати 150 точок на дюйм, а в деяких випадках навіть більше;

Рекламний банер з люверсами фото
Рекламний банер з люверсами фото

Крок №2: Вибір матеріалу

Необхідно вибрати оптимальний матеріал, який буде ідеальним у вибраних умовах розміщення (на вулицях, у спортивних центрах та фітнес клубах, на торцях будинків, парканах, мостах тощо). Після того, як макет та матеріал обрано, майбутній банер у Києві проходить процедуру широкоформатного друку. Надруковане полотно обробляють спеціальною речовиною, яка підвищує його зносостійкість.

Ключове значення має матеріал, на якому наноситиметься друк банера. Тканина для банерів може бути як литою, так і ламінованою. Найчастіше тканина пропускає світло.

Про друк широкого формату

Віддаючи макет у друк, важливо подбати про спеціальні високоякісні чорнила. Для друку банерів Київ використовується сольвентне та екосольвентне чорнило, яке відрізняється високим ступенем стійкості до ультрафіолетових променів, а також іншим несприятливим погодним умовам.

Для зображень великого розміру фотодрук на тканині здійснюється частинами. Після того як макет подано до друку, шматки цілого полотна поєднуються між собою завдяки спеціальному зварюванню. Для цього використовується спеціальний інструмент, завдяки якому шва практично не видно.

Друк великих банерів Київ фото
Рекламний банер з люверсами фото

Фінішна обробка

Остання стадія виготовлення банера включає монтаж люверсів або сталевих кілець, завдяки яким реклама закріплюється. Виготовлення та друк банера займає до трьох днів, але при необхідності фахівці можуть створити рекламу протягом кількох годин.

Вимоги до макету

Готовий файл для друку у форматі *.TIF (Формати *.JPEG, *.CDR, *.AI, *.EPS, *.PDF, *.DXF приймаються, але потребують доопрацювання, а іноді й переробки);

Макети мають бути у реальному розмірі (1:1);

Інтер'єрна реклама: роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 150 dpi. Рекомендовано для роботи 75-100 dpi;

Зовнішня реклама: роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 75 dpi. Рекомендовано для роботи 50-60 dpi;

Усі шари мають бути зведені;

Режим кольору CMYK або RGB;

Підворот банера по периметру 5 см (на вимогу);

Люверси по периметру через кожні 25-30 см (зазначити при замовленні);

Ширина друку банерів до 3200 мм (при великих розмірах застосовується спайка, внаслідок чого з'являється стик шириною 3-4 см). Якість друку не страждає.

Рекламний банер з люверсами фото

Доставка банерів по Україні

Зовнішня реклама – це атрибут не лише великих міст, а й значно менших. У вік доступного інтернету та розвитку цифрових технологій цілком можливо працювати на відстані. Здійснюємо доставку банерів Україною перевізником «Нова пошта».

Ціна банера з друком (люверси 30 см)

Розмір, м Ламінований, грн. 440г/см3 Литой, грн. 490г/см3
0,5*1
180
190
0,5*2
350
370
0,5*3
450
480
1*1
340
360
1*2
660
700
1*3
980
1040
2*2
1280
1360
2*3
1600
1720
3*3
2550
2715

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top