Тонування та реклама

Сонцезахисна плівка

Головна » Тонування » Сонцезахисна плівка (тонування)

Сонцезахисна дзеркальна плівка відбиває та поглинає до 95% сонячного світла та до 75% тепла, захищаючи приміщення від ультрафіолету, сонячної радіації, яскравого світла, створюючи затишну та комфортну обстановку всередині. Всі архітектурні плівки затримують до 99% шкідливого ультрафіолетового випромінювання, що зберігає інтер’єр від вигоряння.

Сонцезахисна плівка тонування випускається в різних колірних відтінках і різного ступеня затемнення. Ці властивості архітектурних плівок дозволяють контролювати проникнення сонячних променів через скло, вибирати ступінь світлопропускання та гарантувати повний комфорт у будь-яку пору року.

Із застосуванням, у зовнішній обробці будівлі, архітектурного тонування, будова перетворюється, набуває вишуканості та шарму, архітектура фасаду будівлі стає оригінальною, неповторною, будівля набуває абсолютно нового вигляду.

Сонцезахисна плівка на вікна Київ фото

Архітектурні сонцезахисні плівки Armolan та Sun Control виробництва США. Продаж та професійний монтаж на вікна балконів, лоджій, квартир, котеджів, офісів у м.Київ та Київській області. Можливе поклейка плівки в інших областях України.

Наші роботи

Не гайте час! Дізнайтесь вартість за 15 хвилин

Scroll to Top