Тонування та реклама

Зовнішня реклама

Головна » Зовнішня реклама

Виготовлення зовнішньої реклами у Києві

Вивіски

Світлові, з об’ємними літерами, композитні, банерні, інтер’єрні.

Виготовляються з різних матеріалів, можуть бути світловими та не світловими.

Лайтбокси або світлові короби можуть бути різних форм та розмірів.

Виготовлення рекламних стел, щитів, стендів.

Виготовлення табличок на пластику та металі різних розмірів.

Інформаційна панель, а також обов’язкова вимога до торгових точок.

Виготовлення рекламних штендерів, стійок.

Годинники, спортивні табло, електронні курси валют, табло для АЗС.

Виробництво зовнішньої реклами

Найбільш ефективним варіантом реклами визнано зовнішню. Цей канал донесення інформації є найбільш ефективним для привернення уваги потенційних споживачів.

Виготовлення зовнішньої реклами. Переваги

Серед переваг цього варіанта донесення інформації до потенційних споживачів можна назвати:

Якщо порівнювати різні види, розміщення зовнішньої реклами відрізняється наявністю великої аудиторії. Якщо ви плануєте виводити на ринок новинку або пропонуєте покупцям оновлену продукцію, монтаж зовнішньої реклами гарантує вам широке охоплення за одну добу.

У цьому істотне значення має і розмір аудиторії. Найбільш вигідний клієнт для такого варіанту – це сучасні освічені люди та молодь.

Цей метод донесення до потенційного споживача інформації дозволяє підприємцю гнучко діяти на ринку. Розміщення можливе у будь-якому географічному пункті.

Вартість зовнішніх засобів інформації найдоступніша, тарифи можуть змінюватися в залежності від інтенсивності та обсягів певного ринку. Іншим варіантам доводиться шукати свій шлях до потенційного споживача, а зовнішні засоби інформації впливають безпосередньо на цільову аудиторію на вході в магазин, на відпочинку і по дорозі на роботу цілодобово, підвищуючи прибуток від продукції, що рекламується.

Замовити зовнішню рекламу з гарантією

Компанія ТІМБЕР є одним із лідерів рекламного ринку, пропонуючи своїм клієнтам якісну продукцію за вигідними цінами. Ми пропонуємо замовникам виготовлення вивісок, зовнішню рекламу будь-якого формату та обсягу. Готові здійснити комплексне оформлення будь-якого об’єкта, що буде ефективно та максимально вигідно для власників торгових точок, торгових центрів, клубів, кафе.

У нашій команді тільки професійні, кваліфіковані, досвідчені та креативні дизайнери, які готові розробити для вашої компанії POS-матеріали. Яскрава та ретельно продумана реклама вашого закладу здатна привернути увагу споживачів, що в рази підвищить популярність товарів чи послуг, які ви пропонуєте.

Scroll to Top