Тонування та реклама

Широкоформатний друк

Головна » Широкоформатний друк

Всі види широкоформатного друку у Києві

Банер з друком

Виготовлення рекламного банера.

Друк на самоклеючій плівці.

УФ-друк на ПВХ, пластику, склі, дереві.

Існуючі сьогодні варіанти повідомлення інформації вимагають використання різноманітної друкованої POS продукції та різних матеріалів. Вони повинні відповідати рекламній кампанії, мати доступну вартість та залучати цільову аудиторію за рахунок зображень високої якості. Все це стосується широкоформатних матеріалів.

Плюси широкоформатного друку

Серед переваг цього виду реклами можна виділити:

економію з допомогою практичності виробів. Сучасні технології дозволяють компанії ТІМБЕР виробляти продукцію, що характеризується тривалою експлуатацією та збереженням протягом усього терміну використання свого первісного виду;

можливість друку на плівці для різних зовнішніх носіїв. Можна використовувати для оформлення вітрин, стендів на виставках, як театральні декорації тощо;

великий вибір використовуваних матеріалів, можуть бути обрані: багатобарвний папір, плівка, що самоклеїться, щільний папір і т.д. Незалежно від обраного матеріалу якість завжди залишається на найвищому рівні. Для різних носіїв можуть бути використані різні чорнила, що володіють великою кольоровою гамою та насиченістю;

стійкість виробів незалежно від погодних умов та пори року;

оперативність виконання замовлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта;

висока якість готової продукції;

будь-який варіант розміру тощо.

Виготовлені за допомогою широкоформатного друку банери здатні створити неповторний образ вашої компанії та її оригінальний стиль.

Інтер'єрний широкоформатний друк

Компанія Тімбер займається виробництвом рекламної продукції вже не перший рік, будучи одним з лідерів на ринку. Ми пропонуємо нашим клієнтам різні варіанти зовнішньої реклами, широкоформатний друк банерів, монтаж та підсвічування готових установок та інші послуги.

Для того, щоб замовити нашим фахівцям виготовлення рекламної продукції, вам необхідно визначити основну ідею та озвучити дизайнерам вимоги до майбутнього макету.

Ми підготуємо для вас проект майбутнього рекламного носія, допоможемо вибрати найоптимальніший матеріал і варіант якісного чорнила. На останньому етапі ми здійснимо монтаж люверсів або кілець зі сталі для кріплення. Термін виготовлення до 3 днів, при необхідності є можливість оперативного виконання замовлення.

Scroll to Top